آخرین بروزرسانی: ۸ بهمن, ۱۳۹۷

وام کمک هزینه درمان پزشکی

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت قرض الحسنه بانک ها و مؤسسات، نقش به سزایی در درمان اقشار نیازمند جامعه که به بیماری های خاص مبتلا هستند ایفا می نماید.
بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان تنها بانک پیش رو در امر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه درمان توانسته است در کمک به هزینه درمان بیماری های خاص موثر باشد.
ارائه تسهیلات ارزان قیمت و تنها با اخذ کارمزد ۴ درصد می تواند نقش موثری در ارتقاء دو بخش معیشت کارکنان و درمان بیماران بستری داشته باشد.
دستاوردهای تحول نظام بهداشت در جامعه غیرقابل انکار است و بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اولین بانک تخصصی در زمینه قرض الحسنه می تواند کمک شایانی به تعالی شبکه بهداشت و درمان کشور ارائه نماید.
سرمایه گذاری و مشارکت بانک ‌ها در حوزه سلامت و توانمند سازی نیازمندان جامعه در برخورداری از امکانات پزشکی بسیار حائز اهمیت است.
به منظور حضور و سرمایه گذاری بانک ‌ها در حوزه سلامت، قرار شد است صندوق توسعه سلامت کشور راه اندازی شود تا زمینه حضورهر چه بیشتر بانک‌ها در این حوزه فراهم شود.
ارائه تسهیلات ارزان قیمت به منظور درمان بیماری های خاص اقشار نیازمند جامعه، در طرح های تسهیلاتی این بانک، خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است.

تمام مطالب و محتوایی که در این فایل گنجانده شده است:

۱- شرایط و ضوابط کلی دریافت وام درمان پزشکی از بانک ها چیست؟
۲- مدارک و شرایط، متقاضی دریافت وام کمک هزینه درمان پزشکی چیست؟
۳- مدارک و شرایط، ضامن وام درمان پزشکی از بانک چیست؟
۴- مدارک مورد نیاز برای أخذ وام درمان پزشکی چیست؟
۵- مراحل مختلف دریافت وام کمک هزینه درمان از ابتدای درخواست تا دریافت وام چیست؟
۶- مدارک شغلی متقاضی و ضامن برای دریافت وام کمک هزینه درمان پزشکی

تذکر مهم: در این فایل علاوه بر تمام آن چیزی که لازم است شما برای گرفتن این وام بدون واسطه در کوتاهترین زمان بدانید. یک فرم چک لیست جهت کامل کردن مدارک برای دریافت وام وجود دارد. در صورتیکه شما بعد از مطالعه محتوای فایل دانلود شده موفق به دریافت وام نشدید از روی فرم چک لیست، مدارک خود را کامل و با تلفن ما تماس بگیرید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات دانلود از سایت پرشین وام را مطالعه نمایید.

نظر شمانظرات شما

42 thoughts on “وام کمک هزینه درمان پزشکی”

  1. وام کمک هزینه درمان شامل لوازم مصرفی هم میشه یعنی تو فیش پرداخت بیمارستان ۲۰۰هزار تومنش واسه سرنگ ولوازم مصرفی هستش اونو میدن؟؟

  2. اگر خود ما نتونستیم این وامو بگیریم از طریق این سایت میشه گرفت جایی هست که برای این وام ثبت نام کنیم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 4 =