آخرین بروزرسانی: ۸ بهمن, ۱۳۹۷

وام ودیعه اجاره مسکن

وام ودیعه مسکن وامی است که برای تأمین تمام یا قسمتی از هزینه ودیعه واحد مسکونی مورد نیاز افراد پرداخت می گردد و در طول دوره اجاره واحد مسکونی، مورد استفاده قرار می گیرد.
وام ودیعه اجاره مسکن در جهت کمک به مستاجران کم درآمد از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه می شود.
این وام تا سقف ده میلیون تومان به متقاضیان برای اجاره و پول پیش مسکن پرداخت می شود. اخیراً با افزایش اجاره بها بانک ها پرداخت این تسهیلات را از سر گرفته اند. بانک خاصی موظف به پرداخت این تسهیلات نشده اما بانک های صادرات، ملی و تجارت بیشترین تعداد این تسهیلات را در سال های گذشته پرداخت کرده اند. ابتدا اجاره نامه با کد رهگیری مسکن را از دفتر مشاور املاک بگیرید و بعد از طریق سازمان مسکن و شهرسازی طی یک معرفی نامه به یکی از بانک هایی که این تسهیلات را پرداخت می کنند معرفی می شوید. سپس به سرپرستی بانک مربوطه مراجعه و پیرو آن نامه از سازمان مسکن به نزدیک ترین شعبه به محل مورد اجاره که معرفی می شوید با در نظر گرفتن محل قرار گرفتن منزل مورد نظر و متراژ آن این تسهیلات تا سقف ده میلیون تومان پرداخت می شود. سود این وام حداقل ۱۲ درصد است و در اقساط ماهانه باید بازپرداخت شود. داشتن یک ضامن معتبر یکی از الزامات دریافت این وام است.
مؤسسات مالی ارائه دهنده وام مسکن با اطلاع از مصوبه افزایش نرخ سود سپرده‌های بانکی و تأثیر آن بر بازار اجاره، تسهیلات تازه‌ای را برای اجاره‌ نشین‌ها تدارک دیده‌اند.

تمام مطالب و محتوایی که در این فایل گنجانده شده است:

۱- مدارک و شرایط متقاضی دریافت وام ودیعه اجاره مسکن چیست؟
۲- مدارک و شرایط ضامن متقاضی وام ودیعه اجاره مسکن از بانک چیست؟
۳- مبلغ و اقساط وام ودیعه اجاره مسکن از طریق سیستم بانکی چقدر است؟
۴- مراحل مختلف دریافت وام ودیعه اجاره مسکن از ابتدای درخواست تا دریافت وام چیست؟
۵- مدارک شغلی متقاضی و ضامن برای دریافت وام ودیعه اجاره مسکن

تذکر مهم: در این فایل علاوه بر تمام آن چیزی که لازم است شما برای گرفتن این وام بدون واسطه در کوتاهترین زمان بدانید. یک فرم چک لیست جهت کامل کردن مدارک برای دریافت وام وجود دارد. در صورتیکه شما بعد از مطالعه محتوای فایل دانلود شده موفق به دریافت وام نشدید از روی فرم چک لیست، مدارک خود را کامل و با تلفن ما تماس بگیرید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات دانلود از سایت پرشین وام را مطالعه نمایید.

نظر شمانظرات شما

32 thoughts on “وام ودیعه اجاره مسکن”

  1. سلام من یه خونه اجاره کردم تو مشیریه ۱۵ملیون پول پیش دادم با۱ ملیون اجاره میخوام بدونم امکانش هست با اجاره نمه ای که دارم وام بگیرم که این ۱ ملیون اجاره ای که میدم حروم نشه قسط وام بدم ب جای اجاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =