آخرین بروزرسانی: ۸ بهمن, ۱۳۹۷

وام طلا و سکه

طلا از گذشته‌های دور به عنوان یک کالای با ارزش شناخته می‌شود و در حال حاضر در برخی از اقتصادها پشتوانه پول و ارزش پول ملی کشورها به حساب می‌آید، طلایی که در ایران دارای دو جنبه زینتی و سرمایه‌ گذاری است و اکثر افراد با تاکید بر این دو جنبه با توجه به میزان درآمد و پس انداز خود طلا را خریداری می ‌کنند.

دارندگان طلا از طریق فروش طلا و هزینه کرد بیشتر، طلاهای بیشتر و گران ‌تری تهیه می ‌کنند، همچنین از طریق فروش طلاهای خود نیازهای مالی خود را رفع می‌کنند، در اقتصاد مردم عادی فروش طلا برای رفع نیازهای مالی اندک آنچنان عقلانی نیست از این رو تمایل دارند تا داشته طلای خود را حفظ کنند و از طریق دریافت وام از بانک، صندوق‌های قرض‌الحسنه و یا طلا فروشی ها نیاز خود را رفع کنند.

در شرایط فعلی که اکثر امردم جامعه با مشکلات بسیار مالی مواجه هستند. تعداد تقاضا برای دریافت وام و تسهیلات خرد به شدت افزایش یافته و این در حالی است که بانک‌ها منابع کافی برای ارائه این تسهیلات ندارند و به گفته مدیران نظام بانکی ۴۰ درصد منابع ارائه تسهیلات به دلایل مختلف همچون افزایش حجم مطالبات بانکی قفل شده است.

در این بخش ما مراکزی که وام طلا و سکه می دهند را معرفی می نماییم.

تمام مطالب و محتوایی که در این فایل گنجانده شده است:

۱- چگونه، چه مبلغی در قبال چه میزان طلا از بانک کار گشایی وام بگیریم؟
۲- چگونه، چه مبلغی در قبال چه میزان طلا از بانک رفاه وام بگیریم؟

تذکر مهم: در این فایل علاوه بر تمام آن چیزی که لازم است شما برای گرفتن این وام بدون واسطه در کوتاهترین زمان بدانید. یک فرم چک لیست جهت کامل کردن مدارک برای دریافت وام وجود دارد. در صورتیکه شما بعد از مطالعه محتوای فایل دانلود شده موفق به دریافت وام نشدید از روی فرم چک لیست، مدارک خود را کامل و با تلفن ما تماس بگیرید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات دانلود از سایت پرشین وام را مطالعه نمایید.

نظر شمانظرات شما

36 thoughts on “وام طلا و سکه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهار =