آخرین بروزرسانی: ۸ بهمن, ۱۳۹۷

وام خرید کالا

وام خرید کالا تسهیلاتی است که بانک ها و موسسات مالی اعتباری بر اساس ضوابط داخلی خود، بابت خرید کالاهایی که بطور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند و طول عمر مفید آن ها حداقل یک سال است به متقاضیان این گونه تسهیلات ارائه می دهند. (به طور مثال کالاهای: فرش ماشینی و دستی، بخاری، ماشین لباس شویی، رایانه، دوچرخه، تلویزیون، یخچال و فریزر، ویدئو، ضبط صوت، اجاق گاز، جاروبرقی، کولر، آبگرمکن، چرخ خیاطی که ساخت یا مونتاژ داخل کشور باشد) بانک ها تسهیلات فروش اقساطی خرید کالا را معادل ۸۰ درصد مبلغ پیش فاکتور تا سقف قوانین داخلی خود به متقاضیان دارای شرایط در اقساط مساوی در مدت بازپرداخت حداقل ۳۶ ماه یعنی ۳ سال و در بعضی موارد حداکثر تا ۵ سال اعطا می نماید.

تمام مطالب و محتوایی که در این فایل گنجانده شده است:

۱- مدارک و شرایط متقاضی دریافت وام خرید کالا چیست؟
۲- مدارک و شرایط ضامن وام خرید کالا از بانک چیست؟
۳- به طور کلی شرایط اعطاء تسهیلات وام خرید کالا در سیستم بانکی به چه صورت است؟
۴- پیش فاکتور مورد تایید بانک برای دریافت وام باید چه شرایطی داشته باشد؟
۵- مبلغ و اقساط وام خرید کالا از طریق سیستم بانکی چقدر است؟
۶- مراحل مختلف دریافت وام خرید کالای اساسی از ابتدای درخواست تا دریافت وام چیست؟
۷- پاسخ بسیاری از سئوالات شما در خصوص چگونگی دریافت وام خرید کالا
۸- تکنیکهای حرفه ای دریافت وام خرید کالا
۹- مدارک شغلی متقاضی و ضامن برای دریافت وام خرید کالا

تذکر مهم: در این فایل علاوه بر تمام آن چیزی که لازم است شما برای گرفتن این وام بدون واسطه در کوتاهترین زمان بدانید. یک فرم چک لیست جهت کامل کردن مدارک برای دریافت وام وجود دارد. در صورتیکه شما بعد از مطالعه محتوای فایل دانلود شده موفق به دریافت وام نشدید از روی فرم چک لیست، مدارک خود را کامل و با تلفن ما تماس بگیرید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات دانلود از سایت پرشین وام را مطالعه نمایید.

نظر شمانظرات شما

64 thoughts on “وام خرید کالا”

  1. بله
   مثلا برای وام ۵۰ میلیونی خرید کالا باید پیش فاکتور به مبلغ شصت و دو میلیون پانصد هزار تومان ارائه نماید.

  1. با سلام
   پرداخت وام در قبال ضمانت ترهین سند ملک مسکونی ضامن نیاز ندارد ولی بدون سند ملک مسکونی برای ۱۰ میلیون وام ۱ ضامن تا ۳۰ میلیون ۲ ضامن و ۵۰ میلیون ۳ نفر ضامن در شرایط استاندارد نیاز است اما بعضا پیش می آید که شما یک ضامن بسیار معتبر دارای پروانه کسب و گردش حساب در بانک وام دهنده دارید بانم صرفا یک ضامن را از شما قبول می کند
   موفق باشید

 1. با سلام و عرض خسته نباشید
  می خواستم بپرسم آیا شما برای دریافت این وام از بانک هم به ما کمک میکنید؟ یا اینکه مشاوره شما فقط به همین فایل قابل دانلود اختصاص داده میشه.
  باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =