آخرین بروزرسانی: ۸ بهمن, ۱۳۹۷

وام تعمیرات مسکن

مسکن از جمله نیازهای اساسی، مهم و ضروری است که همگی ما بدان نیاز داریم و در زمره مهم‌ترین و اصلی‌ترین نیاز هر شخصی قرارمی‌گیرد. هر مسکن، منزل، آپارتمان و ساختمانی پس از مدتی نیاز به تعمیر، بازسازی و نوسازی دارد تا امکان آسایش و رفاه بیشتری را برای ساکنان آن مهیا سازد. متقاضی دریافت وام تعمیر مسکن (جعاله) می بایست توانایی بازپرداخت تدریجی سهم الشركه بانك (اقساط وام) را با ارائه مدارك لازم و مستند كه به تأیید کمیته اعتبارات شعبه می رسد را داشته باشد. چنانچه مالك صغیر یا غیر رشید باشد، ولی یا قیم قانونی از طرف وی درخواست استفاده از تسهیلات وام را به بانك می دهد و اسناد مربوط را امضاء و وجوه مربوط به تسهیلات اعطائی را دریافت می نماید. مالك باید ضمن ارائه تقاضای كتبی در خصوص جعاله تعمیر ملك، هزینه های لازم جهت تعمیرات ضروری را نیز تعیین نماید. در صورتی كه تعمیرات اساسی بوده و نیاز به ارائه مجوز های لازم از طرف شهرداری محل باشد، مجوز مذكور بایستی اخذ و در پرونده معاملاتی متقاضی نگهداری شود. در این نوع از وام صرفاً بانک اسناد و مدارک ملک را برای تکمیل پرونده وام نیاز دارد و خود سند ملک در رهن بانک قرار نمی گیرد و متقاضی بر اساس میلغ وام می بایست سفته و چک به همراه مدارک ضامنین مورد نیاز را به بانک ارائه نماید.
جعاله تعمیر: حفر یا ترمیم چاه، سرویس حمام و آشپزخانه و دستشویی، ترمیم یا آسفالت پشت‌ بام، کاشی‌ کاری، جابه‌جایی درب ها و پنجره‌ ها، لوله‌کشی و سیستم گرمایش و سرمایش، تعمیرات جزئی داخل ساختمان، رنگ و نقاشی، خرید انشعاب آب و برق، لوله‌ کشی آب و گاز و ترمیم سیم‌ کشی معیوب ساختمان
جعاله تکمیل: حیاط ‌سازی، نرده‌ کشی، کاشی‌ کاری، موزاییک ‌کاری، لوله‌ کشی گاز و آب و نصب تأسیسات سرمایش و گرمایش، کابینت‌گذاری، تکمیل زیرزمین، حفرچاه، نصب موکت، پارکت سرامیک و تغییرات داخلی ساختمان.
توجه: در هر صورت به طور کلی اغلب بانک ها و موسسات نظارتی بعد از پرداخت تسهیلات و اینکه آیا واقعاً وام پرداختی جهت انجام تعمیرات مسکن استفاده می شود یا خیر ندارند.

تمام مطالب و محتوایی که در این فایل گنجانده شده است:

۱- وام تعمیر مسکن (جعاله) در قبال ارائه ضامن، چک و سفته بدون ترهین ملک چیست؟
۲- مدارک و شرایط متقاضی دریافت وام تعمیر مسکن چیست؟
۳- مدارک و شرایط ضامن وام تعمیر مسکن از بانک چیست؟
۴- به طور کلی شرایط اعطاء تسهیلات وام تعمیر مسکن در قبال ضامن در سیستم بانکی به چه صورت است؟
۵- مبلغ و اقساط وام تعمیرا مسکن بدون ترهین ملک از طریق سیستم بانکی چقدر است؟
۶- آیا برای املاکی که سند مالکیت ۶ دانگ ندارند می توان با ارائه کپی مدارک مالکیت درخواست وام تعمیرات نمود؟
۷- مراحل مختلف دریافت وام تعمیرات مسکن بدون ترهین ملک از ابتدای درخواست تا دریافت وام چیست؟
۸- پاسخ بسیاری از سئوالات شما در خصوص چگونگی دریافت وام جعاله
۹- تکنیک های حرفه ای دریافت وام تعمیرات مسکن
۱۰- مدارک شغلی متقاضی و ضامن برای دریافت وام تعمیر مسکن

تذکر مهم: در این فایل علاوه بر تمام آن چیزی که لازم است شما برای گرفتن این وام بدون واسطه در کوتاهترین زمان بدانید. یک فرم چک لیست جهت کامل کردن مدارک برای دریافت وام وجود دارد. در صورتیکه شما بعد از مطالعه محتوای فایل دانلود شده موفق به دریافت وام نشدید از روی فرم چک لیست، مدارک خود را کامل و با تلفن ما تماس بگیرید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات دانلود از سایت پرشین وام را مطالعه نمایید.

نظر شمانظرات شما

33 thoughts on “وام تعمیرات مسکن”

  1. ملک من تو قرچکه اون موقع ها شهرداری نبود ونجا از دهداری اجازه ساخت گرفتیم الان پایان کا نداره میگن نمیشه وام گرفت چیکار باید بکنم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =