قوانین دانلود

به وب سایت پرشین وام خوش آمدید. شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق‌نامه‌ به شرح زیر اعلام کرده ‌اید.
پیش از اینکه اقدام به پرداخت هر گونه وجه و دانلود محتوای مورد نظر خود نمایید. لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید.

استفاده از وب سایت پرشین وام
قرارداد و توافق نامه کاربری سایت پرشین وام بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.

موارد مهم:
۱- سایت پرشین وام از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت محتواهای ما برخورد کردید به ما اطلاع دهید.
۲- استفاده از محتوای سایت پرشین وام به هر نحوی که نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه، چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است.
۳- استفاده ازاطلاعات قابل دانلود سایت پرشین وام هیچگونه حقی را برای شما در ارتباط با محتوا و انتشار و یا پخش عمومی آن‌ها را ایجاد نمی کند. اگر شما با پرداخت مبلغی فایلی را خریداری کردید فقط می‌توانید برای خودتان از این فایل و محتوی آن استفاده نمایید واجازه بازنشر آنرا ندارید.
۴- اطلاعات خواسته شده در فرم قبل از دانلود را با دقت و کامل وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات (به ویژه در خصوص آدرس ایمیل) متوجه کاربر خواهد بود و هیچ گونه مبلغی عودت داده نخواهد شد.
۵- وب سایت پرشین وام صرفاً، راهنمای دریافت وام های بانکی است و فقط در راستای راهنمایی و چگونگی مراحل دریافت وام به کاربران، خدمات ارایه می نماید.
۶- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخش های مختلف این سایت می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.
۷- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و در طول مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.
۸- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.
۹- سایت پرشین وام کاملاً مجازی بوده و مستقل اداره میشود و هیچ وابستگی به بانک، موسسه ونهادی ندارد.
۱۰- سایت پرشین وام در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد.
۱۱- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت پرشین وام نمی باشد.