قرض‌الحسنه‌ای که بدون سود و ضامن وام می‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی صبح امروز در آئین افتتاح صندوق قرض‌الحسنه امام حسن مجتبی(ع) عقیدتی سیاسی منطقه مرکزی شهید نصر اصفهانی بیان کرد: چند نکته قابل توجه در مورد قرض‌الحسنه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش وجود دارد.
نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشریح کرد: اول این که قرض‌الحسنه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در کل کشور تنها قرض‌الحسنه‌ای است که با کارمزد کم است، با کارمزد یک درصد که در هیچ جای کشور مانند ندارد و این یک درصد هم نیم درصد آن مختص بیمه فوت است فعالیت می‌کند.
وی افزود: ویژگی دوم و بسیار مهم این قرض‌الحسنه‌ها این است که خیلی محترمانه و کریمانه این وام‌ها را تقدیم می‌کنند؛ نکته دیگر در مورد این صندوق وام گرفتن آسان است که بیرون از سازمان نیاز به ضامن دارد و مدت‌ها طول می‌کشد اما در این صندوق وام سریع پرداخت می‌شود و نیاز به صبر در نوبت‌های طولانی نیست.
محمدحسنی اظهار کرد: مسأله مهم دیگر این است که در این صندوق خیرینی سرمایه‌گذاری می‌کنند که خودشان از این صندوق حتی یک بار وام نگرفته‌اند.
نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ویژگی دیگر این صندوق این است که در سرکشی‌های میدانی و دیدار مردمی، بعضی از دوستان برای وام مراجعه می‌کنند که با پیگیری‌های لازم حداکثر دو هفته بعد وام به این افراد پرداخت می‌شود.

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =