جزئیات پرداخت وام به دانشجویان به مناطق سیل زده

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به جزییات پرداخت وام به دانشجویان مناطق سیل زده گفت: دانشجویان می‌توانند برای ارسال اطلاعات و دریافت وام به معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها مراجعه کنند.
به گزارش خبرگزاری دانشجو، ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در خصوص پرداخت وام به دانشجویان سیل زده گفت: هر آنچه که قبلا در هیئت امنای صندوق مصوب شده و مجوز هیئت امنا دارد اجرا خواهد شد.
وی افزود: دانشجویان مناطق سیل زده برای دریافت وام باید به معاونت‌های دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند و پس از اینکه معاونت‌های دانشجویی نتایج را جمع بندی کردند به صندوق رفاه ارایه می‌دهند و براساس مجوزی که هیئت امنا داده این وام‌ها به دانشجویان پرداخت می‌شود.
وی افزود: به هر دانشجو در قالب وام‌های مصوب مبلغی پرداخت خواهد شد.
رئیس صندوق رفاه اضافه کرد: باید گزارش دانشگاه‌ها به صندوق رفاه ارسال شود و پس از ارزیابی تعداد دانشجویان در چارچوب مصوبه کمک‌های لازم را خواهیم داشت.
وی در خصوص اختصاص این وام به مناطقی مانند سیستان گفت: هر منطقه‌ای که براساس گزارش ستاد بحران منطقه سیل زده است این وام به دانشجویان تعلق خواهد گرفت و مشمول کمک‌های صندوق رفاه خواهند شد.
مطیعی یادآور شد: باید کمک‌های لازم به لحاظ رفاهی به جامعه دانشجویی از طریق صندوق رفاه پرداخت شود. مبنای کمک‌های ما نیز گزارش دانشگاه هاست که براساس مستنداتی که ارایه می‌دهند مبالغی به آن‌ها پرداخت می‌شود.

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =