اعطای وام به بیش از ۱۲ هزار دانشجو در نیمسال اول تحصیلی

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به بیش از ۱۲ هزار دانشجوی این دانشگاه تسهیلات وام ویژه اعطا کرده است.
به گزارش ایسنا، دکتر محمد هادی امین ناجی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: دانشگاه پیام نور در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ تسهیلات وام ویژه‌ای را برای دانشجویان فراهم کرد و خوشبختانه میزان استقبال دانشجویان از این وام‌ها بسیار رضایت بخش بوده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در تشریح جزئیات وام‌های دانشجویی تصریح کرد: در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸ -۹۷، ۵ هزار و ۹۴۱ نفر از دانشجویان در مقطع کارشناسی، یک هزار و ۹۴۵ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۵۷۴ نفر در مقطع دکتری از وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان استفاده کرده‌اند.
دکتر ناجی با بیان اینکه در مجموع ۱۹۱۳ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور از وام شهریه بانک انصار استفاده کرده‌اند، اظهار داشت: از این تعداد ۱۱۶۱ نفر در مقطع کارشناسی، ۶۸۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۶۶ نفر در مقطع دکترا بوده‌اند.
به گزارش دانشگاه پیام نور، وی همچنین به وام بنیاد علوی اشاره کرد و گفت: ۱۷۷۱ نفر از دانشجویان شامل؛ ۹۱۳ دانشجوی متأهل و ۸۵۸ دانشجوی مجرد نیز وام بنیاد علوی را دریافت کرده‌اند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر وام‌های شهریه، به ۷۸ نفر از دانشجویان این دانشگاه نیز وام زیارت عتبات اعطا شده است که در مجموع تعداد ۱۲ هزار و ۲۲۲ نفر از دانشجویان دانشگاه در نیمسال اول تحصیلی سال جاری از وام‌های دانشجویی بهره‌مند شده‌اند.

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 5 =