اعطای بیش از ۱۹ میلیارد تومانی وام قرض‌الحسنه به مددجویان یزدی

رضا زارع بیدکی، بابیان اینکه ۳۷ هزار و ۸۲۲ نفر در این صندوق افتتاح حساب کرده‌اند، گفت: این میزان وام شامل تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی، اشتغال، تعمیر، ساخت و ودیعه مسکن بود.
وی با بیان اینکه با گردش وجه سپرده گزارش‌شده از سوی نیکوکاران در این صندوق امکان پرداخت تسهیلات برای مددجویان و گروههای آسیب‌پذیر بدون دریافت سود بانکی فراهم می‌شود، افزود: پارسال سه هزار و ۲۵۶ مورد تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت شد.
زارع بیدکی افزود: تسهیلات پرداختی به نیازمندان برای ایجاد اشتغال، امور درمانی، ازدواج، تحصیلی، بدهی و وام‌های محکومان به جرائم غیر عمد اعطا می‌شود.
وی بیان کرد: طی این مدت هزار و ۶۶۰ متقاضی نیز از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد برای دریافت تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و ودیعه مسکن به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معرفی‌شده‌اند و درمجموع ۱۱ میلیارد و ۸۷۷ میلیون تومان وام به آنان اعطاشده است.
وی ادامه داد: ۲۰ مورد وام کارگشایی به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان نیز در سال ۹۷ از محل وجوه اداره شده خیران به نیازمندان پرداخت شد.
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد بابیان اینکه این صندوق در هر شهرستان یک باجه دارد، گفت : شعبه اصلی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در استان یزد، در میدان مهدیه، ابتدای بلوار شهید منتظر قائم قرار دارد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم‌افزارهای کاربردی همانند همراه بانک، اینترنت بانک و تلفن‌بانک می‌توانند به سایت اینترنتی www.sqev.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ۴ – ۳۶۲۸۰۲۱۲ و ۳۶۲۸۰۳۵۰ ارتباط برقرار کنند.

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 18 =